Jump to content
Obaveštenje
  • Dobrodošli na Meridianbet forum Srbija!

Premier League 2019/2020


Preporučeni postovi

Previse slicnih igraca na jednoj poziciji, doduse obojica mogu i na drugu stranu, ali mi je nelogično, mislim na Pepea i Fekira, Martineli može postati vrhunski igrac. 

Fekir ako izbegne povrede može biti pojacanje, ali opet ponavljam, sta ce im toliko krilnih igraca koji su slicnih karakteristika?! 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Odgovori/odgovora 1,2k
  • Created
  • Poslednji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo ti si rečit,objasni kako ces da resisis sva ostala piotanja u Premier ligi osim titule Liverpulu,sta ispasce 3 ekipe koje su sada poslednje a svaka moze realno da izbori opstanak,ko ce u evropu da

@Bole_1981 @Đunisimus I ja isto mislim da će on u Juve nazad, ili Real eventualno. Nažalost mislim da će se šlepati on i dalje, odnosno da će igrati u top klubovima. Sad ako ne sredi ponašanje pitanje

Šefild junajted je definitivno hit prvenstva ekipa koja je imala najmanji budzet,koja skoro pa igra sa drugoligaskim igracima na korak je od izlaska u Evropu.Meni su oni favoriti i voleo bih da se dok

Posted Images

@CongaPoznajuci Arsenal koliko je imao srece u poslednje vreme sa dovodjenjem igraca nista me ne bi cudilo. Veliki je Fekir zalogaj za Arsenal. Nije da im ne treba bas, Lukas povredjen, Dzaka mator vec, Sebaljos ide. Jos nekog klasicnog centarfora i mogu da napadnu LS. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981

Znam, ali nije klasicni playmaker, vise je krilo, njima treba igrac tipa Allan iz Napolija, Rabiot,Muniain, Isco takav tip, koji zna da spoji sa golom napadaca, ume i Fekir, ali po meni je vise krilo, nego playmaker,Ozilu je prosao zenit, Dzaka nije takav tip, Toreira je vise defanzivno orijenisan, Genduzi takođe, ja da sam na mestu Artete jurio bi Muniaina ili Isca, ali ne znam koliko je realno u ovom trenutku. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
3 sati , Conga rekao/la:

@Kneza90

Sto mislis da Manchester nema odbrambenu liniju??? Lindelof, Megvajer, Baji, plus se sad spekuliše o Vertongenu ili Godinu. Mora se dati prostor Solskjeru, ne može se stalno lutati, Hodzson je bas star, tako da mora da se razmišlja o zameni. 

Mislim da ce Barca dovesti i Neymara i Lautara, otici ce Grizman koji se sada povezuje i sa Arsenalom, mnogo uzrecno-posledicnih transfera u najavi! 

Megvajer objektivno nije nista pokazao,Baji stalno povredjen,ove godine Mancester bi primio sto golova da nije De Hea branio kao lud.Sto se tice Solskjera smatram da ne moze on da vodi ozbiljno ekipu,jeste se lutalo ali nije on taj koji ce da pokrene Mancester ako se setimo ionako je doveden kao prelazno resenje.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90

Imao je dosta kikseva De Gea ove sezone, mora malo da se ukomponuje odbrana, da se uigraju Megvajer i Lindelof,ocekujem da ce sledeće sezone biti mnogo kompaktniji u duetu, Baji jeste da se muci sa povredama, to stoji. 

Sto se tice Solskjera, ne postaje se trener preko noći, mora da ima kontinuitet na klupi, ne zaboravimo da je dvaput dobio gradskog rivala u Pl, pobedio Celsi, od Liverpoola nije izgubio kuci, tako da mu se treba dati sansa,sacekati jos malo pa onda suditi. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@CongaNece oni njega sada otpustiti tako da cemo da vidimo ko je bio u pravu,vreme ce pokazati.Sto se tice odbrane ok,posteno je reci da se nisu ni uigrali.Ipak nisu vezali ni 10 utakmica zajedno iz raznih razloga.Ali ipak ne vidim Mancester u borbi za titulu,naravno mnogo zavisi i od transfera ko ce im doci,ako dodju svi za koje se prica,to bi bilo vec nesto.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Bole_1981 gde Dzaka mator 27 godina ima, Fekir uopste nije velik zalogaj za Arsenal. Cak naprotiv. Smatram da bi se on itekako uklopio. @Kneza90Toreira moze da igra ofanzivno itekako, sve zavisi od trenera koji na klupi. Tesko da oni mogu napasti LS bez nekog ozbiljnijeg trenera. A Isko da ode iz Reala? Ne znam koliko je uprava soremna da dresi kesu za njega

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
19 sati , Bole_1981 rekao/la:

@CongaPoznajuci Arsenal koliko je imao srece u poslednje vreme sa dovodjenjem igraca nista me ne bi cudilo. Veliki je Fekir zalogaj za Arsenal. Nije da im ne treba bas, Lukas povredjen, Dzaka mator vec, Sebaljos ide. Jos nekog klasicnog centarfora i mogu da napadnu LS. 

Po meni Fekir ozbiljno pojačanje za Arsenal ,pogotovu sto dosta njih neće moći da igra u nastavku sezone iz raznih okolnosti ,nzm koliko je tačno ova vest da Aubomeyang može preci u Inter?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@NemanjaNe sumljivo je da Arsenalu trebaju ozbiljna pojačanja, ali rekao sam da je preveliki zalogaj za arsenal u smislu para, jer će sigurno kada porastu interesovanja za Fekira podići cenu, interesuju se i drugi klubovi, sumnjam da će ga Betis olako pustiti. Tanak je srednji red Arsenala. Za Aubomejanga se interesuju i Barsa, Real i Čelzi, čak se pominje Čelzi kao najozbiljniji kandidat za prelazak u njihove redove, jeste da bi to bio veliki udarac za navijače Arsenala. 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Neće betis tek tako da pusti fekira u arsenal ali ono ako dođe prava ponuda što da ne ipak imaju klauzulu 20% ide lyonu od transfera. Sebaljos je i došao bez prava otkupa na pozajmicu i to mi je toliko glup potez da je nerealno. Auba ako ode i lakazet arsenal nema špica ne može mali martineli sve sam da iznese a ni onaj saka ili kako bi tako da im pored kreatora treba i napadač jedan opasan a valjalo bi i odbranu da malo zategnu 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Nemanja sad sam bas citao. Arsenal je dobio trazenih 56 mil funti, ali jedini problem je zarada na nedeljnom nivou od 200000. Jedina kocnica. Trenutno Aubamejang je vrlo blizu prelaska. 

Arsenal se povukao od daljih pregovora, dakle krcka se

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
1 minut , BeconiWR rekao/la:

@Nemanja sad sam bas citao. Arsenal je dobio trazenih 56 mil funti, ali jedini problem je zarada na nedeljnom nivou od 200000. Jedina kocnica. Trenutno Aubamejang je vrlo blizu prelaska

Bas sam krenuo da napišem ,da Arsenal ima finansijske mogućnosti da ga dovede , i definitivno im treba zvučno pojačanje ...pogotovu sto je Aubomeyang na izlaznim vratima ..

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Fekir je odličan igrač i legao bi svakom klubu bukvalno, a pogotovo Arsenalu gde mi se čini da se ne zna ni ko pije ni ko plaća. Planiraju da prodaju jedino što valja, ali dobro, ako je Aubamejang nezadovoljan i treba ga prodati. Valjda će onda i uložiti u dovođenje igrača, iako nikada nisu bili poznati po tome.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Ma gde ce dovesti bilo sta sto valja,Toreira nema tehniku da igra ofanzivno,on je vise radnik na terenu.Prodase sve,nema tog krstenog igraca koji ce doci u Arsenal.ove godine nema Lige sampiona a koliko vidim ni lige evrope.Arsenal ce zbog toga morati ozbiljne pare da pljune za prosecnog igraca,a vrhunskog nema teorije da dovedu,nijedan vrhunski igrac nece doci u tim koji ne igra evropu uopste.

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Pa mogli bi da ne pustaju Obamejanga i koliko cujem Lakazeta,Fekir da bude vrhunski nemoze sam kao sto ni Obamejang nije mogao sam.Moj optimizam sto se tice Arsenala je potonuo ima 3 godine?

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

@Kneza90Svi pamtimo zlatnog crnog dečka sa Hajberija, Anrija, kako ga je nazvao jedan poštar u kladionici. To je bilo vreme dobrih dobitaka da se ne lažemo. A taj optimizam izgleda otišao na fijakeru iz Tesne kože hhahahahaha.  

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama

Po izboru navijaca i ljubitelja Premier Lige Son Hung Min je tvorac najlepšeg gola u istoriji Pl do danas, osvojio je 26% glasova, iza njega su ostali Vejn Runi sa 13%,Luis Suarez 8%,Papiss Sise i Paolo Di Canio sa po 6%. 

Pogledajmo  sada i najlepši gol Pl po izboru navijaca. 

 

Link teme/posta
Podeli na društvenim mrežama
  • Vuko unpinned i locked this tema
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...